Results 1 to 3 of 3

Thread: Skype 4.0

 1. #1
  Join Date
  May 2012
  Beans
  6

  Exclamation Skype 4.0

  Hi , Kam instaluar versionin e ri te skype (4.0) .
  Problemi esht ky: kur shkruaj user the password me del ky mesazh ("Errore I/O disco").

  Nese provoj nga terminal ("sudo skype " ) hapet normalisht por pasi e mbyll terminalin mbyllet dhe skype.

 2. #2
  Join Date
  Apr 2007
  Location
  Prishtina, Kosovo
  Beans
  192
  Distro
  Kubuntu 18.04 Bionic Beaver

  Re: Skype 4.0

  FJorald

  Krijo nje fajll ne desktop
  dhe shkruaj ne te

  Code:
  gksudo skype
  Ruaj fajllin, pastaj kliko me te djathten dhe Properties > Permissions dhe ne fund e ke "Allow Executing file as program"

  Pataj kur deshiron te hapesh skype kliko ne fajll dhe pastaj kliko RUN.

  Me te mira

 3. #3
  Join Date
  May 2012
  Beans
  6

  Re: Skype 4.0

  THANks

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •