Results 1 to 3 of 3

Thread: VirtualBox

 1. #1
  Join Date
  May 2012
  Beans
  6

  VirtualBox

  Pershendetje , Per te provuar versionin e fundit te Kubuntu (KDE) e kam instaluar ne VirtualBox por instalimi nuk kompletoej !Dhe hasa disa ne shut down e sistemit!!
  Une perdor Xubuntu (XFCE) !!
  Cili mund te jet problemi ??

 2. #2
  Join Date
  Apr 2007
  Location
  Prishtina, Kosovo
  Beans
  192
  Distro
  Kubuntu 18.04 Bionic Beaver

  Re: VirtualBox

  A ka mundesi me shume detaje, cfar errori ? , a ishte ne instalimin virtualbox apo kde ?

 3. #3
  Join Date
  May 2012
  Beans
  6

  Re: VirtualBox

  Problemi duhet te jet ne versinin virtualbox , sepse ne virtualbox ne Windows funksionon!

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •