Results 1 to 2 of 2

Thread: handy cafe install

 1. #1
  Join Date
  Mar 2010
  Beans
  4

  handy cafe install

  Pershendetje!
  Kam programin handycafe dhe dua ta instaloj ne ubuntu.
  e kam instaluar duke perdor wine por nuk me del asnji kompjuter ne handycafe qe ti kontrolloj.
  dhe thote qe duhet aktivizuar socet por nuk di si me i aktivizu
  ose si tja bej qe te perdor handycafe ne ubuntu?

  gjithe te mirat.

 2. #2
  Join Date
  Nov 2012
  Beans
  1

  Re: handy cafe install

  o la shikoje kete vidjon edhe shkarkoje kete programin


  http://www.youtube.com/results?searc....1.XQk35u_QCks

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •