Quote Originally Posted by Betim View Post
Alket, tė falemnderit shumė.Siē e sheh edhe nga teksti,me ndihmėn Tuaj tani e kam regulluar.
Pėrshėndetje.
Pershendetje Betim. Eshte mire qe te paraqesesh kerkesen per ndihme ne faqen perkatese sepse keshtu do marresh pergjigje me shpejte dhe me sakte, por edhe antaret e tjere te forumit (kur hasin te njejtin porblem) mund ta gjejne me shpejte ndihmen duke u drejtuar tek mesazhi juaj.
Happy LINUX everybody