Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: Prezantohuni.

 1. #1
  Join Date
  Apr 2007
  Location
  Prishtina, Kosovo
  Beans
  192
  Distro
  Kubuntu 18.04 Bionic Beaver

  Prezantohuni.

  Un jam Alket Rexhepi nga Presheva, moderator i ketij forumi, besoj qe do te kalojm mir se bashku.
  Last edited by alket; June 24th, 2009 at 10:49 PM.

 2. #2
  Join Date
  Oct 2008
  Location
  Kosovo, Gjakova
  Beans
  137

  Re: Prezentohuni.

  Pėrshendetje Unė quhem Heroid Shehu jam nga Gjakova, jam drejtues i njė Ubuntu LoCo team nė Gjakovė dhe pjestar i FLOSS Kosova (Free Libre Open Source Software) Kosova
  GNU/Linux is an Ocean and Windows is an River always flooded by bugs, viruses, errors, spyware/adware and anything else... that's why I L0v3 GNU/LinuX
  follow me on twitter:
  http://twitter.com/heroidi

 3. #3
  Join Date
  Jun 2009
  Location
  Prishtina, Kosova
  Beans
  3
  Distro
  Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope

  Re: Prezentohuni.

  Tung, Jam Gent Thaqi dhe vi nga Prishtina. Pervoje te madhe skam ne UBUNTU dhe d.m.th jam perdourues i ri ne Linux dhe dua te mesoj me shume rreth UBUNTU

 4. #4
  Join Date
  Mar 2008
  Location
  Kosova
  Beans
  58
  Distro
  Ubuntu 9.10 Karmic Koala

  Re: Prezentohuni.

  Pėrshėndetje. Unė jam Edoniti nga Gjilani. Edhe une si shumica e juve mė sė shumti e pėrdori Ubuntu-n. Nėse keni ndonjė pyetje tjetėr, thjesht dėrgone njė MP, dhe me plot knaqėsi do t'iu pėrgjigjem.

 5. #5
  Join Date
  Apr 2009
  Beans
  8

  Re: Prezentohuni.

  Une jam Ardiani nga Prishtina perdorues i Ubuntu's 2 muaj tani xD

 6. #6
  Join Date
  Jun 2009
  Beans
  15

  Re: Prezentohuni.

  Une jam Besiani jam nga Ferizaji ,shpresoj te kalojme mire se bashku

 7. #7
  Join Date
  Jun 2008
  Location
  /home/Kucove/Albania
  Beans
  13
  Distro
  Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope

  Lightbulb Re: Prezentohuni.

  Pershendetje,

  Une jam Mireli nga Kucova, perdorues i Ubuntu qe prej Nentorit 2006.

  Gjithashtu jam njeri prej dy autoreve kryesore te http://www.ubuntuts.com, website ne anglisht me tutoriale per Ubuntu.


  Ju mund te na gjeni edhe ne:

  Facebook:

  http://www.facebook.com/pages/Ubuntuts/143902970960

  Twitter:

  http://twitter.com/Ubuntuts

 8. #8
  Join Date
  Jun 2007
  Location
  Pavia , Italy
  Beans
  11
  Distro
  Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope

  Re: Prezentohuni.

  Pershendetje te gjitheve. Quhem Ermal Llanaj dhe jam nga Tirana.

  Perdorues i Ubuntu qe prej muajit Qershor 2005.

  Drejtues i

  Ubuntu Albanian Local Community Team

  Aktiv ne launchpad per perkthime ne Rosetta :

  Profili im ne Launchpad

  Ne pritje per nje mail list per Albanian Loco Team dhe ne ndertim te faqes zyrtare te Albanian Loco Team :

  http://www.albuntu.com

  Nese keni eksperience ne joomla ju lutem te me kontaktoni tek emaili qe gjeni tek profili im ne launchpad ne menyre te tille qe tju jap access ne faqe per te shkruajtur dhe publikuar artikuj.

  Gjithashtu jane te mirepritura te gjitha sugjerimet , opinionet dhe kritikat qe mund te keni.

  Besoj dhe shpresoj qe te gjithe te kemi nje qellim te perbashket :

  Te bejme Ubuntu sa me te njohur tek cdo shqiptar.

  Faleminderit. Ermali
  Last edited by ermali86; July 11th, 2009 at 05:36 AM.

 9. #9
  Join Date
  Aug 2009
  Beans
  1

  Re: Prezantohuni.

  tung te gjitheve,mustafa nga prishtine.jam perdorus i ri i ubuntu forum,shpresoj te kalojme mire.pershendetje

 10. #10
  Join Date
  Nov 2009
  Location
  Tirana.Albania
  Beans
  4
  Distro
  Ubuntu

  Re: Prezantohuni.

  Pershendetje un jam tij
  Last edited by nertil; October 18th, 2020 at 02:33 PM.

Page 1 of 3 123 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •