Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21

Thread: Prezantohuni.

 1. #11
  Join Date
  Dec 2009
  Beans
  1

  Re: Prezantohuni.

  Pershendetje

  Jam Alfred Metushi nga Elbasani dhe kam deshire te perdor Ubuntu sa me shume.

  Meqe po afron viti i ri 2010..Gezuar!!

 2. #12
  Join Date
  Oct 2008
  Beans
  3

  Re: Prezantohuni.

  tung,jam Arti nga Prizreni

 3. #13
  Join Date
  Apr 2010
  Beans
  4

  Re: Prezantohuni.

  Pershendetje une jam Lorenc Alla 15 vjec nga qyteti i Fierit te Shqiperise kam 3 vjet qe perdor Linux Ubuntu

  Di komanda edhe mund t'iu ndihemoje nese dikush ka ndonje pa qartesi ose nese ka ndonje problem

  Por nuk mundem t'iu ndihemoj nese ju del ndonje Bug....

  Faleminderit.....

 4. #14
  Join Date
  Apr 2010
  Beans
  14
  Distro
  Ubuntu 10.04 Lucid Lynx

  Re: Prezantohuni.

  Pershendetje te gjitheve!

  Ju pergezoj per iniciativen dhe per punen e bere.

  Uroj qe te kemi bashkepunim dhe rezultate te mira.

  Suksese!


  Shkelzeni

 5. #15
  Join Date
  Jun 2010
  Beans
  1

  Re: Prezantohuni.

  Krenari nga Tirana. Perdorues i ri i ubuntu ...

 6. #16
  Join Date
  Aug 2010
  Location
  Italia
  Beans
  2
  Distro
  Ubuntu 10.04 Lucid Lynx

  Re: Prezantohuni.

  Pershendetje te gjitheve.Un jam Mensuri nga Puka kam 2 vite qe perdor ubuntu kam nje faqe web (www.informatikaalbsite.tk) qe flet per ubuntu si dhe jam munduar ta perhap sistemin ubuntu edhe ketu ku jetoj ne Itali kam lexuar neper forume dhe kam arrite te mesoj deri diku per ubuntu dhe filozofine e linuxit .
  eshte kenaqesi te bej pjese ne kete forum
  Last edited by Meni; August 2nd, 2010 at 09:30 PM.

 7. #17
  Join Date
  Aug 2010
  Beans
  1

  Re: Prezantohuni.

  Pershendetje. Une jam Mentori nga Vushtrria, nje perdorues i ri i ubuntu 10.04. Me siguri se do te kem shume pyetje ne te ardhmen mbi ubuntu, dhe do te drejtohem ketu, pasi qe ju jeni edhe shqiptar nag te gjitha anet e shqiptaris.

 8. #18
  Join Date
  May 2012
  Beans
  6

  Re: Prezantohuni.

  Hello ! Une quhem Fjorald , jam nga Peshkopia(Diber) por jetoj ne Itali ,
  aktualisht sudjoj ne nji shkoll teknike dega informatike !!
  Jam porderues i Ubuntu prej disa muajsh !Shpresoj t'ju ndihmoj me se shumti!!

 9. #19
  Join Date
  Sep 2013
  Beans
  2

  Re: Prezantohuni.

  Pershendetje une jam Aleks nga Tirana. Perdorues i Ubuntu , Linux Mint dhe Ubuntu qe nga 2010.

 10. #20
  Join Date
  Mar 2015
  Beans
  1

  Re: Prezantohuni.

  Unė jam samiu nga tetova,ka disavite qė pėrdori ubuntu si dhe lubuntun.Mund tju ndihmoj por edhe tė bashkėpunojmė pėr gjėrat qė nuk i njohė mirė.Tung

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •