Results 1 to 4 of 4

Thread: Mire se vini

 1. #1
  Join Date
  Apr 2007
  Location
  Prishtina, Kosovo
  Beans
  192
  Distro
  Kubuntu 18.04 Bionic Beaver

  Mire se vini

  Mire se vini ne grupin Albania/Kosova Team, ne sapo e kemi hapur kete forum, se shpejti do te jemi gati qe te i plotesojm te gjitha punet per te e bere sa me funksional. Ky forum ka per qellim qe te i mbledh te gjithe perdoruesit shqipetar te Ubuntus ne nje vend.

  Ne qoftese keni nevoj per ndihm, pyetje etj. mos hezitoni.

  Ju faleminderit.
  Last edited by alket; June 22nd, 2009 at 10:26 PM.

 2. #2
  Join Date
  Oct 2008
  Location
  Kosovo, Gjakova
  Beans
  137

  Re: Mire se vini

  URIME URIME URIME!
  I Uroj mirseardhje te gjithe shqipetarve dhe shqipetaris jeni te ftuar te bashkoheni ne kete komunitet.
  GNU/Linux is an Ocean and Windows is an River always flooded by bugs, viruses, errors, spyware/adware and anything else... that's why I L0v3 GNU/LinuX
  follow me on twitter:
  http://twitter.com/heroidi

 3. #3
  Join Date
  Jun 2009
  Location
  Prishtina, Kosova
  Beans
  3
  Distro
  Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope

  Re: Mire se vini

  Njejt si Heroidi... Urime urime dhe i ftoj edhe une gjithashtu

 4. #4
  Join Date
  Apr 2010
  Beans
  4

  Re: Mire se vini

  Pershendetje faleminderit per kete pritje kaq entuziasem...Faleminderi Nuk besoj se do te ket shume user
  shqipetar po per aq sa te jen,une edhe ju do i ndihemojme,nese une do te jem i mirepritur edhe per te dhene ndiheme...

Bookmarks

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •