Pershendetje Besian. Ky eshte nje artikull i vjeter dhe besoj se duhet te kete mbaruar tani , une e pashe qe kur u postua dhe me kane shkruajtur email dhe antare te tjere te Ubuntu Albanian LoCo Team...