Pėrshėndetje. Unė jam Edoniti nga Gjilani. Edhe une si shumica e juve mė sė shumti e pėrdori Ubuntu-n. Nėse keni ndonjė pyetje tjetėr, thjesht dėrgone njė MP, dhe me plot knaqėsi do t'iu pėrgjigjem.