PDA

View Full Version : handy cafe installximi
August 10th, 2010, 09:01 PM
Pershendetje!
Kam programin handycafe dhe dua ta instaloj ne ubuntu.
e kam instaluar duke perdor wine por nuk me del asnji kompjuter ne handycafe qe ti kontrolloj.
dhe thote qe duhet aktivizuar socet por nuk di si me i aktivizu
ose si tja bej qe te perdor handycafe ne ubuntu?

gjithe te mirat.

albi1991
November 7th, 2012, 09:18 AM
o la shikoje kete vidjon edhe shkarkoje kete programin


http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+install+windows+applic ations+on+ubuntu&oq=how+to+install+windows+app&gs_l=youtube.3.2.0l4.182.5541.0.7857.14.13.0.1.1.1 .1360.6068.3j1j4j2j7-3.13.0...0.0...1ac.1.XQk35u_QCks