Search:

Type: Posts; User: FJorald; Keyword(s):

Search: Search took 0.00 seconds.

 1. Thread: Miui rom

  by FJorald
  Replies
  0
  Views
  1,953

  Miui rom

  HI GuYS! Si ju duket MIUI ROM ???
 2. Thread: Skype 4.0

  by FJorald
  Replies
  2
  Views
  2,242

  Re: Skype 4.0

  THANks
 3. Thread: Skype 4.0

  by FJorald
  Replies
  2
  Views
  2,242

  Skype 4.0

  Hi , Kam instaluar versionin e ri te skype (4.0) .
  Problemi esht ky: kur shkruaj user the password me del ky mesazh ("Errore I/O disco").

  Nese provoj nga terminal ("sudo skype " ) hapet...
 4. Thread: VirtualBox

  by FJorald
  Replies
  2
  Views
  2,591

  Re: VirtualBox

  Problemi duhet te jet ne versinin virtualbox , sepse ne virtualbox ne Windows funksionon!
 5. Thread: VirtualBox

  by FJorald
  Replies
  2
  Views
  2,591

  VirtualBox

  Pershendetje , Per te provuar versionin e fundit te Kubuntu (KDE) e kam instaluar ne VirtualBox por instalimi nuk kompletoej !Dhe hasa disa ne shut down e sistemit!!
  Une perdor Xubuntu (XFCE) !!...
 6. Thread: Prezantohuni.

  by FJorald
  Replies
  19
  Views
  10,330

  Sticky: Re: Prezantohuni.

  Hello ! Une quhem Fjorald , jam nga Peshkopia(Diber) por jetoj ne Itali ,
  aktualisht sudjoj ne nji shkoll teknike dega informatike !!
  Jam porderues i Ubuntu prej disa muajsh !Shpresoj t'ju...
Results 1 to 6 of 6