PDA

View Full Version : [other] فاجعه ای دیگر در خطوط همراه اول

persian2009
February 5th, 2009, 01:06 PM
سلام خدمت همه دوستان عزیز....حتما تمام کسانی که همراه اول دارند از جریان مبلغ اهدایی به غزه مطلع هستند...که حدود سه هفته پیش پیامی از طرف این شرکت به کاربراش sendشد که مبلغی به عنوان کمک به مردم غزه روی قبضتون میفته....که باید بگم این فقط یه بهونست و هیچ کمکی در کار نیست!!!(و بماند که این مبلغ چقدره)هم زمان با این ماجرا متوجه شدم که این قضیه با واکنش شدید کاربران مواجه شده و من به عنوان یکی از پرسنل شرکت مخابرات استان تهران از این وقایع در اسرع وقت مطلع میشم...فقط از دوزتان عزیز خواهش میکنم که به دلایل امنیتی اصرار نکنن که اسم منو بدونن....قضیه از این قراره که جناب م.الف که یکی از سمت های بالای شرکت همراه اول رو به خودش اختصاص داده بنا بر دلایلی ورشکسته میشه که برای حل این مشکل مالیش تصمیم به انجام کاری برای حل این مشکل میگیره و از اونجایی که این اقا از بستگان مدیر سازمانه..گویا با همدستی همدیگه اقدام به محقق ساختن عملی میکنن که این ورشکستگی باید بوسیله ی ملت بدبخت ما حل بشه...و اونم اینه که این جناب با توجه به رخدادهای اخیر در غزه تصمیم میگیره به اسم کمک به مردم این شهر(در حالیکه این بدبختا حتی روحشونم از این ماچرا خبر نداره و 1 قرون از این پولم بهشون تعلق نمیگیره)از مردم به این عنوان باجگیری کنه...و اما اینکه این مبلغ چقدره ......این مورد بستگی داره به اینکه کاربر محترم در دوره ی قبل میزان مصرفش چقدر بوده....اینجا جا داره به تمام کسانیکه دوره ی قبل مصرف کمی داشتن تبریک بگم و با عرض تاسف واسه همه ی اون عزیزانی که ...........

من وقتی قبض این دوره ی خودم و یکی از اشنایان رو دیدم متوجه شدم که این حروم زاده ها چه جوری حساب کردن پیش خودشون.....که احتمال میدم طبق این محاسبات بوده باشه:میزان کارکرد دوره ی قبل ×4|2...من سری قبل برای این دوستم 80000تومان حدودا قبض اومده بوده...و این دوره با این وجود که کمتر از 10000تومان مصرف داشته براش 125240تومان اومده!!!!!!!(فقط 5000 تومانش مصرف این ماهش بوده)یعنی===>80×4=320000|2=160000و این نکته جالب توجهه که همین مبلغ رو به عنوان کارکرد حساب میکنن حالا کدوم کارکرد الله اعلم!و خود بنده سری پیش میزان کارکردم38520تومان بود و این دوره برام 77040تومان اومد!!!واقعا دیگه نمیدونم چی بگم جز اینکه از ته دل امیدوارم خئا هرچه زودتر انتقام این ملت رو از این بی شرفا بگیره...و امیدوارم اخرین باری باشه که نظیر چنین مشکلی برای هموطنان عزیزمون پیش میاد.